Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
POMAGAMY SPK USZATE SERCA WARSZAWY

Razem z gryzon.je pomagaj SPK - Uszate Serca Warszawy

Od teraz możesz złożyć zamówienie bezpośrednio dla SPK - Uszate Serca Warszawy.

Jak to zrobić?

Złóż nowe zamówienie w sklepie, gdzie wszystkie zamawiane produkty mają być przeznaczone dla SPK. Wpisz kod rabatowy "spk" na dole koszyka. Automatycznie odliczy się rabat w wysokości 5%. Jako formę dostawy wybierz "dostawa do stowarzyszenia SPK".

 

Ważne informacje

Prosimy nie mieszać produktów przeznaczonych dla Stowarzyszenia z własnymi zamówieniami. W przypadku chęci zamówienia produktów dla swoich zwierząt i wsparcia Stowarzyszenia należy złożyć dwa osobne zamówienia. Z oczywistych względów dostępne formy płatności dla dostaw do SPK są przelew na rachunek bankowy, szybkie płatności. Również prosilibyśmy nie używać w/w kodu rabatowego w przypadku zamówień prywatnych.

Podsumowanie

Wszystkie zamówione produkty, my jako Gryzon.je wysyłamy na adres SPK. Na każdym zamówionym produkcie nakleimy etykietę z imieniem i nr zamówienia Klienta. Przed zapakowaniem całej przesyłki w naszych mediach społecznościowych umieścimy dla potwierdzenia zdjęcie (relację lub krótki filmik). Koszty przesyłek w całości pokrywa Gryzon.je. Wspólnie ustaliliśmy, że pilnie potrzebne artykuły wysyłamy natychmiast, natomiast pozostałe po uzbieraniu określonej kwoty.

Dziękujemy wszystkim i zachęcamy do pomocy!

Pozdrawiamy,

Załoga Gryzon.je

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium