Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
POMAGAMY HEMMA - DOM TYMCZASOWY

Razem z gryzon.je pomagaj HEMMA - dom tymczasowy

Od teraz możesz złożyć zamówienie bezpośrednio dla HEMMA - dom tyczasowy dla małych zwierząt.

Jak to zrobić?

Złóż nowe zamówienie w sklepie, gdzie wszystkie zamawiane produkty mają być przeznaczone dla HEMMA. Wpisz kod rabatowy "hemma" na dole koszyka. Automatycznie odliczy się rabat w wysokości 5%. Jako formę dostawy wybierz "dostawa do HEMMA - dom tymczasowy dla małych zwierząt".

 

Ważne informacje

Prosimy nie mieszać produktów przeznaczonych dla Fundacji z własnymi zamówieniami. W przypadku chęci zamówienia produktów dla swoich zwierząt i wsparcia Fundacji należy złożyć dwa osobne zamówienia. Z oczywistych względów dostępne formy płatności dla dostaw do HEMMA są przelew na rachunek bankowy, szybkie płatności. Również prosilibyśmy nie używać w/w kodu rabatowego w przypadku zamówień prywatnych.

Podsumowanie

Wszystkie zamówione produkty, my jako Gryzon.je wysyłamy na adres HEMMA. Na każdym zamówionym produkcie nakleimy etykietę z imieniem i nr zamówienia Klienta. Przed zapakowaniem całej przesyłki w naszych mediach społecznościowych umieścimy dla potwierdzenia zdjęcie. Koszty przesyłek w całości pokrywa Gryzon.je. Wspólnie ustaliliśmy, że pilnie potrzebne artykuły wysyłamy natychmiast, natomiast pozostałe po uzbieraniu określonej kwoty.

Dziękujemy wszystkim i zachęcamy do pomocy!

Pozdrawiamy,

Załoga Gryzon.je

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium